Кошик
Залюбки відповімо
на всі Ваші питання
Телефонуйте!
0800 357 157 *дзвінки безкоштовно
Вам передзвонити?

ТОП БРЕНДІВ

POLMO
POLMO Підприємство POLMOstrów існує на ринку із 1975 року. Спеціалізується на виготовленні систем глушіння вихлопу для легкових автомобілів иа вантажівок більшості моделей відомих марок. В структурі продукції компанія має близько 3500 найменувань. Вироби виготовляються із матеріалів високої якості відомих виробників.
ORIGINAL BIRTH
ORIGINAL BIRTH OriginalBirth має 40-річний досвід пошуку та пропозицій якісних рішень. Пропонує обширну, сучасну та таку,що постійно оновлюється, лінійку продукції, що доступна у всіх куточках світу. Володіє найбільш знаними сертифікатами якості продукції та ефективності процесів. 
BORG&BECK
BORG&BECK Borg & Beck є знаним у всьому світі постачальником автомобільних компонентів преміум-класу на вторинний ринок автомобілів із понад 100-річною історією досконалої інженерії.
CORTECO
CORTECO Corteco - один з провідних поставщиків компонентів для незалежного ринку автозапчастин. Є дійсною частиною групи компаній Фройденберг, постачає більше 26 000 деталей якості первинної комплектації нашим клієнтам, які довіряють Corteco, як і оригінальній продукції Фройденберг.
TEDGUM
TEDGUM Фирма TEDGUM была основана в 1993 году в Руда Шленска, что-бы распространять и продавать автозапчасти. Вскоре мы занялись самостоятельным производством резиновых и металло-резиновых компонентов. В настоящее время мы являемся одним из ведущих производителей опор двигателя, втулок рычагов, пыльников, отбойников амортизаторов и другие резиновые изделий на автомобильном рынке, а также предлагаем металлические, резиновые и полиуретановые элементы для таких отраслей, как строительство, горнодобывающая промышленность, сельское хозяйство, морская промышленность и многие другие.
LAUBER
LAUBER Регенерація автокомпонентів – це основний профіль нашої діяльності, який ведеться вже багато років. Використовуючи різні методи обробки, ми успішно ремонтуємо генератори, стартери, рульовий механізм, гальмівні супорти та деякі інші компоненти. В результаті ми отримуємо функціональний, багаторазовий продукт з гарантією 25 місяців. Завдяки використанню матеріалів, які вже були використані, експлуатаційні витрати, пов’язані з переробкою, значно нижчі, ніж на виробництво нової деталі, і це впливає на кінцеву ціну нашої продукції.
FA 1
FA 1 Fisсher Automotive One Елементи кріплення вихлопних систем, тобто прокладки, ущільнювальні кільця, гумові підвіски, трубопровідні з’єднувачі, хомути, витяжні колектори, глушники, хомути, шайби та інші додаткові автомобільні вироби, наприклад, елементи кріплення турбокомпресорів.
FEBEST
FEBEST Компанія «FEBEST» визначила для себе маркетинговий шлях розвитку, як виробництво автомобільних запчастин на японські та корейські автомобілі. Девіз компанії "Німецька практичність для японських автомобілів". Це означає кожному вузлу автомобіля свій ремкомплект!