Корзина
Есть вопросы? Звоните!
Вам перезвонить?

Доставка и оплата

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ

Ви маєте можливість обрати варіанти післяплати, так званий наложний платіж, або передоплату. При замовленні запчастини з-за кордону можливість післяплати відсутня. 

При передоплаті (автоматично нараховується знижка у 10 відсотків) Ви маєте можливісь оплатити замовлення в системі Liqpay за допомогою платіжних карт не відходячи від компьютера.

Увага!

  • Зберігайте квитанції про оплату до моменту отримання товару, а також на протязі гарантійного терміну.

 

ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ

Товари, які вказані в наявності, відправляються покупцю, в той же день,  якщо замовлення було оформлено до 13.00 поточного дня, в іншому випадку на наступний.

В нашому магазині відсутня можливість самовивозу. Доставка здійснюється лише курьєрами.

БЕЗКОШТОВНО доставляються замовлення загальною вартістю понад 5000 грн.

Покупцям доставка товарів з офисів продажу інтернет-магазину ДЕТАЛЬКА здійснюється транспортними компаніями - партнерами «Нова Пошта» та «Інтайм» у відділення перевізника або за вказаною адресою (до дверей), а також за допомогою Укрпошти.

Для оформлення доставки у відділення перевізника необхідно в коментарі до замовлення вказати «Доставка у відділення НП (Інт) №…», номер відділення перевізника в населеному пункті отримувача, контактні дані отримувача і бажану дату отримання.

Для оформлення адресної доставки необхідно в коментарі до замовлення вказати «Адресна доставка Новою Поштою», адресу доставки, контактні дані отримувача і бажану дату отримання.

Увага!

  • товари страхуються на суму вартості замовленого товару, згідно правил перевізників. При отриманні покупець зобов’язаний переглянути товар.

  • перехід права власності на товар, а також ризики, пов’язані з його виходом з ладу або зникненням, переходять до клієнта в момент передачі товара перевізнику.